Gmina Jedlińsk

Dam pracę

Zainteresowane firmy lub instytucje poszukujące chętnych do pracy,
prosimy o nadsyłanie ogłoszeń na adres dam_prace@jedlinsk.pl.

Spółka RADMOT jest polską firmą specjalizującą się w toczeniu i frezowaniu CNC. Współpracujemy od wielu lat z renomowanymi europejskimi firmami m.in. z przemysłu maszynowego, elektrotechnicznego oraz automotive. Oferujemy usługi na najwyższym światowym poziomie. Więcej na www.radmot.pl i www.facebook.com/RadmotCNC.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osób gotowych do podjęcia nowych wyzwań, dążących do własnego rozwoju, osób otwartych na ludzi i nową wiedzę oraz zaangażowanych i chętnych do pracy.

Jeżeli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dołączając do naszego zespołu, odpowiada Ci zakres przedstawionych zadań, a jednocześnie spełniasz nasze oczekiwania to być może właśnie Ciebie szukamy!

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Operator obrabiarek CNC (tokarka/frezarka)

Miejsce pracy: Wola Gutowska/Jedlińsk

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie obrabiarki skrawającej do planowanej obróbki
  • Wykonywanie wyrobów zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • Kontrola jakości wyrobów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości rysunku technicznego
  • Znajomości podstaw obróbki skrawaniem
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi (m.in. suwmiarka, mikrometr, średnicówka)
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (1/2/3)
  • Chęci do rozwoju
  • Motywacji do pracy
  • Wykształcenia technicznego o profilu mechanicznych
Wybranej osobie oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji
  • Szkolenia zawodowe
  • Dynamiczną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę pracyPracę w nowoczesnej firmie
  • Pracę na nowoczesnym sprzęcie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@radmot.pl do dnia 20.06.2017 tytułem: OPERATOR CNC. W razie pytań, prosimy o kontakt pod numerem 0 48 321 49 55. Informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Pracownik utrzymania ruchu – Mechanik/Elektryk

Ofertę swoją kierujemy do osób, które chcą pracować w firmie stosującej nowoczesne technologie obróbki metali, wyposażonej w specjalistyczny park maszynowy.

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii usterek maszyn w podległym zakresie (mechanicznym, automatycznym, elektrycznym)
  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
  • realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w działach utrzymania ruchu
  • wykształcenie techniczne min. średnie
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji i nadzoru maszyn i urządzeń – mile widziane
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu Office
  • wysoka motywacja do pracy i rozwoju zawodowego, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od umiejętności
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca w miłej atmosferze, w dynamiczny zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia zawodowe oraz możliwość zdobycia nowych kwalifikacji

Aktualne CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: praca@radmot.pl. W razie pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 48 321 49 55. Informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Banery

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.