Gmina Jedlińsk

Aktualności

Stronicowanie

2021.07.27
Burze z gradem!

Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywy wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.

2021.07.26
Nakręć się na spis

2021.07.20
Konsultacje rozbudowy drogi Urbanów - Stare Zawady - Jedlińsk

2021.07.16
Spisz się - nie czekaj!

2021.07.15
Światłowód w Twoim domu!
Światłowód w Twoim domu!

Na obszarze Powiatu Radomskiego w tym Gminy Jedlińsk rusza realizacja trzeciego etapu Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) wspierającego budowę sieci światłowodowej w lokalizacjach, gdzie usługi te nie były wcześniej dostępne. Do końca 2021 roku na terenie woj. Mazowieckiego w tym powiatu radomskiego i naszej gminy powstanie otwarta infrastruktura światłowodowa obejmująca swoim zasięgiem zdecydowana większość gospodarstw domowych i wszystkie jednostki oświatowe.  

2021.07.14
UWAGA! WŚCIEKLIZNA!
UWAGA! WŚCIEKLIZNA!

 W związku z pojawiającymi się przypadkami wścieklizny na terenie powiatu radomskiego, przypominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa oraz zasad postępowania w sytuacji pokąsania przez chore zwierzę.

2021.07.08
AKCJA SZCZEPIENIA LISÓW WOLNO ŻYJĄCYCH PRZECIW WŚCIEKLIŹNIE!
AKCJA SZCZEPIENIA LISÓW WOLNO ŻYJĄCYCH PRZECIW WŚCIEKLIŹNIE!

 W dniach od 8 do 31 lipca 2021 roku na terenie powiatu radomskiego planowane jest przeprowadzenie akcji szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Szczepienie lisów będzie wykonane za pomocą przynęt zawierających szczepionkę doustną, która zostanie zrzucona w wyżej wymienionym okresie z samolotów oraz wyłożona ręcznie.

2021.07.07
Stypendium Wójta Gminy!
Stypendium Wójta Gminy!

 W roku szkolnym 2020/2021 aż 179  uczniów ze szkół z terenu Gminy Jedlińsk otrzyma  Stypendium Wójta Gminy za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe.

2021.07.05
UWAGA! Obowiązek składania deklaracji o używanych i posiadanych urządzeniach grzewczych
UWAGA! Obowiązek składania deklaracji o używanych i posiadanych urządzeniach grzewczych

Kto powinien złożyć deklarację?

Informację o używanych i posiadanych urządzeaniach grzewczych powinien przekazać każdy właściciel budynku mieszkalnego lub niemieszkalnego. W przypadku budynków wielorodzinnych obowiązek ten powinien wypełnić zarządca zbiorczo dla części lub całego budynku.

Stronicowanie

Banery

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.